+90 533 595 68 77

GEHWOL Parmak Arası Makara G:

Yumuşak, kaymaz, pürüzsüz yapısıyla parmak arası nasırlar için rahatlatıcıdır. Duruşu bozulmuş, birbirine çok yakın duran ve birbiri üzerine binen parmaklar için düzelticidir. Cilt tahrişlerine ve yaraların sürtünmesine karşı koruyucudur. Bunyonlar sonucu oluşan parmak şekli bozuklukları ve parmak düzeltmeleri için uygundur.

 

GEHWOL Çekiç Parmak Yastığı G

Sıkmadan kaymayı önleyen geniş elastik halkası, rahat ve yumuşak Polymer-Jeli ile ayak parmağı ucunda cildin tahriş olmamasını ve nasır oluşmamasını sağlar. Ayakların yük taşıma kapasitesinin hissedilir şekilde artmasını sağlar.

 

GEHWOL Topuk Yastığı:

Ayakta uzun süre durmakla oluşan aşırı gerginlikten, fazla kilolu olmaktan dolayı genişleyebilecek topuk dikenini önlemek için topuk yastıkları kullanılır. Jel topuk yastığında, topuk kemiğinin geldiği bölgede oluşturulmuş kabarık, dalgalı yapı şok emici görevi yapar.

 

GEHWOL Parmak Kapüşonu G:

Yüksek elastikiyete sahip cildi koruyan Polymer-Jel kapşon. Parmak arası nasırlarda, tırnak kanalı ve parmak ucu problemlerinde kullanılır.

 

GEHWOL Parmak Koruyucu Yüzük G:

Siğillerde ve nasırlarda baskının eşit dağılmasını sağlayan elastiki Polymer-Jel halka.

 

GEHWOL Bunyon Yastığı G:

Ayak baş parmağında bunyon (kemik çıkıntısı) ile yürümeyi kolaylaştırır. Yumuşak yastık mükemmel rahatlık sağlar ve korur. Çorabın içinde kullanılır. Bunyon yastığı ve parmak arası makara, birlikte kullanıldığında iki ürün birbirini tamamlar.

 

GEHWOL Parmak Bunyonet Koruyucu

Küçük parmak şişlik özellikle bunyonetler için uygundur. Basıncın etkisini azaltır ve acısız yürüyüşe imkan verir. Ayrıca basıncın yok edilmesiyle nasırlaşma olayı normalleşir, zamanla deri kalınlaşmaları yok olur.

 

GEHWOL Ayak Tarağı Koruyucusu G

Ayak Tarağı Koruyucusu. Tarak bölgesini sürtünme ve basınca karşı korur. Metatars düşüklüğü problemlerinde destekleyici olarak kullanılır.

GEHWOL Ayak Tarağı Koruyucusu

Polymer-Jel her iki tarafında elastik kumaşla kaplıdır. Kalınlığı sadece 2mm'dir, ayakkabıya rahatlıkla sığar. Tarak bölgesini sürtünme ve basınca karşı korur. (kumaş takviyelidir)

 

GEHWOL Parmak Arası Makara G D

Yumuşak, kaymaz, pürüzsüz yapısıyla parmak arası nasırları için rahatlatıcıdır. Duruşu bozulmuş, birbirine çok yakın duran ve birbiri üzerine binen parmaklar için düzelticidir. Cilt tahrişlerine ve yaraların sürtünmesine karşı koruyucudur. Bunyonlar sonucu oluşan parmak şekli bozuklukları ve parmak düzeltmeleri için uygundur.

 

 

GEHWOL Deri Kaplı Çekiç Parmak Yastığı

Ayarlanabilir bantlı yumuşak deri kaplı köpük yastıkçık. Çekiç parmak uçlarındaki ağır baskıyı kaldırır.

 

 

 

HALLUFIX

Hallux Valgus Schiene - Gece Ateli

Hallux valgus kemik çıkıntısı problemi için gece yatarken kullanılan ayak baş parmak ateli Ayaktaki ağrıyı ortadan kaldırır, kemik çıkıntısının ilerlemesini engeller.

 

 

GEHWOL FUSSKRAFT

İçerdiği yüksek oranlı biberiyle, çam özü ve lavanta gibi uçucu yağlar, seçkin cilt bakım maddeleri ayakların kokusunu giderir ve formda tutar. Serinletici ferahlatıcı ayak losyonu losyonu, deri kalınlıklarını yumuşatır, ayak kokusunu bertaraf eder, cildi yumuşak ve esnek yapar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Diyabetliler için uygundur.

 

 

GEHWOL Med Naıl Softener - Tırnak Yumuşatıcı

Kırılgan Tırnaklar

Batık Tırnak

Batık tırnak ve deri kalınlaşmalarının önlenmesi için yardımcı olur. Kütikülleri (tırnak etini) yumuşatır.

Kullanım talimatı: Günde 1-2 kere bası hissedilen noktaya ve tırnak kenarlarına içindeki damlalık yardımıyla basınç yok olana kadar damlatılır. Deri kalınlaşmasını hızla ve acısızca yumuşatır. Batan tırnağın verdiği rahatsızlık ortadan kalkar. Tırnağın tırnak yatağına yaptığı ağrılı baskı yok olur.

 

 

GEHWOL Med Protection Nail and Skin Oil - Tırnak & Cilt Koruyucu Yağ

Ayak Mantarı

Kırılgan Tırnaklar

Mantara karşı etkili koruyucudur. Tırnak ve cildin bakımını yapar, esneklik ve güzellik kazandırır.Gehwol med tırnak ve cilt için koruyucu yağ, wheat germ (buğday özü) yağı, pantenol ve bisabolol gibi değerli maddeler içeren bu yağ tırnak ve cilde bakım uygular. Nazik, kırılgan tırnaklar yumuşar, elastikleşir ve güzelleşir.Tırnak doğal ipeksi pırıltısını geri kazanır. Düzenli olarak günde 1 veya 2 defa uygulanır; tırnak üzerinde hafif bir kalıntı hissedilene kadar birkaç dakika masaj yapılır. Tırnaklar ve deri iyileşir, kısa zamanda doğal sağlıklı görünüm açığa çıkar.Dermatojik olarak test edilmiştir.

 

 

 

GEHWOL Gerlasan Hand Cream

Gerlasan El Kremi elleri; nemlendirir, cildi yatıştıran aloe vera ve jojoba yağı, nemi bağlayan üre, cildi destekleyen bisabolol, cilt bakımı sağlayan pantenol, antibakteriyel, korunmaya yardımcı olur.

 

 

 

GEHWOL Med Salve for Cracked Skin - Çatlak Deri İçin Merhem

Kuru Cilt

Nasır, Çatlaklar

Çok kuru, sert, pürüzlü ve çatlak deriler için bakım merhemi.

Gehwol Med çatlak deri için merhem, temelde ciltle çok uyumlu seçkin yağlardan ve bir cilt vitamini olan pantenol ile sarıpapatyanın bir bileşeni olan iltihaplanma giderici bisabolol gibi doğal uçucu yağlardan oluşan etkili bir karışımdır.Düzenli kullanıldığında cilt doğal esnekliğini ve çabuk iyileşme kabiliyetini geri kazanır, dış etkenlere karşı güçlenir.Çatlakların, kırmızılıkların ve diğer hoş olamayan benzer semptomların oluşumunun engellenmesine yardımcıdır.

 

GEHWOL Med Lipidro Cream

Kullanımı :

Ayak Kokusu

Ayak Mantarı

Kuru Cilt

Nasır, Çatlaklar

Ayak ve cilt için doğal su ve yağ dengeleyicidir. Üre içerir

GEHWOL med Lipidro Kremi kuru ve hassas cildin iyileştirilmesini sağlayan çok değerli maddeler olan algae yağı, avokado yağı ve üre ile algae özleri içerir. Bunlar yağ ve su eksikliklerini telafi eder. Cildin doğal dengesini sağlar, cildin koruyucu fonksiyonunu artırır.

Günlük düzenli uygulamada ayak kokusuna, mantar enfeksiyonlarına ve enflemasyona karşı etkilidir. Kokusuzdur.

 

 

 GEHWOL Fusskraft Soft Feet Cream - İpeksi Ayak Bakım Kremi

Gehwol Fusskraft Soft Feet Cream hassas bakım özü, vitamin yönünden zengin avokado yağı ve diğer değerli lipidleri içerir. Özel derin etkili hiyalüron cilt tarafından emilir, cildin hücre yenileyici özelliğini destekler ve kendini savunma özelliğini kuvvetlendirir. Üre ile birleşen hiyalüron cildin derin katmanlarında nemin bağlanmasını sağlar ve aşırı deri kalınlaşmasını önler.Süt ve bal özütleri derinin hissedilir şekilde ipeksi ve gözle fark edilecek kadar pürüzsüz olmasını sağlar.Gehwol Fussfraft Soft Feet Cream kolay emilip, kullanım sonrasında ipeksi yumuşaklıkta bir cilt hissi bırakan, nemlendirici ayak ve bacak kremidir. Hoş, yenileyici kokusu iyi bakımlı bir ayağın güven veren duygusunu yaratır.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Diyabetikler için uygundur.

 

 

GEHWOL Fusskraft Soft Feet Peeling - Ayak Peeling Kremi

Gehwol Fusskraft Soft Feet Peeling ölü deri hücrelerini nazikçe ve derinlemesine temizler, cilt yüzeyini yeniler ve pürüzsüzleştirir.Doğal bambu tanecikleri ve jojoba mumu, hafif bir masajın yeterli olmasını sağlar ve dolaşımı kolaylaştırır.Şeker kristalleri, ölü deri hücrelerinin hızla temizlenmesine yardımcı olur.Avokado yağı ve bal ekstresi, cilde değerli bakım besinlerini sağlar; E vitamini cildi korur ve cildin erken yaşlanmasını önler.Cilt daha iyi bir dolaşıma kavuşur ve değerli bakım besinlerinin emilimini kolaylaştırarak cildi ardından gelen bakıma hazırlar

Kullanımı : Islak cilde uygulayın, masaj yaparak yedirin ve durulayın.

Sadece ayak uzmanlarında bulunur.

 

GEHWOL Fusskraft Mint Serinletici Balsam

Hassas bakım yapan etkisiyle, hızla emilen bir balsamdır. Asya kökenli şifalı bir bitki olan nane but ferahlığı verir, serinletici ve canlandırıcıdır. Doğan mentol ve biberiye, çam özü ve lavanta yağları ayakları ferahlatır ve rahatlatır.Gehwol Fusskraft serinletici balsam ayak kokusuna karşı uzun süreli etkilidir. Hergün 1-2 cm krem masajla ayağa yediriniz. Ayaklar için doğal güç: yorgun ayaklar yeni bir yaşam enerjisine kavuşur.

 

 

GEHWOL Fusskraft Blue - Mavi Krem

• Kuru Cilt

• Ayak Kokusu

• Ayak Mantarı

• Terleyen ayaklar

• Yorgun ve Sancılı ayaklar

• Nasırlar, Çatlaklar

İçerdiği etkisi denenmiş maddelerle ayak kokusunu önlemeye, enfeksiyonları gidermeye ve parmak aralarında oluşan kaşıntıyı önlemeye yardımcıdır. Doğal bakım yağı olan Lanolin, nemlendirici etkili aloe vera ve üre, kuru, pürüzlü ayak derisinin esnekliğini, pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını geri kazandırır. Doğal uçucu yağlar, zindelik verici kâfuru ve serinletici mentol acıyan ve ağrıyan ayakları derhal rahatlatır. Ayakları kuvvetlendirir ve canlandırır. 1-2 cm krem sıkarak ayağa her gün bir kez masaj yapınız.(Parmak araları unutulmamalıdır).

Ayaklar İçin Doğal Güç : Yorgun ayaklara yeniden yaşam enerjisi verir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Diyabetikler için uygundur.

 

RUCK - Peclavus - Special - Hornhaut Reduzierbalsam

Nasır Azaltma Kremi ile nasır ve çürükler uzun süreli ve dikkatlice azaltılır. Doǧal Salisilatlar nasırı azaltmada etkilidir, keçi sakalı ve aksöǧüt doǧal maddeleri ile tamamlanmıştır. Jojoba, Hindistan cevizi, buǧday tohumu ve badem yaǧı sayesinde bakım ve yumuşaklık getirir.

 

RUCK - Peclavus - Special - Teebaumöl

Çok özel bir esanstır ve çoǧu alanda kullanılabilir. Avustralyadan gelme % 100 doǧal çay aǧacı yaǧı. ÖNEMLI: Inceltmeden mukozalarınız ile temas ettirmeyiniz, çocukların erişemeyeceǧi yerlerde saklayınız!

 

RUCK - Peclavus - Special - Nail Softener Tıncture

Uygulamadan sonra koruma bariyerini yeniden yapılandırır. Rahatlatıcı aynı zamanda bakteri ve mantar önleyici etkisi vardır. Pantenol, Vitamin E, Bisabolol, Alantoin ve sakinleştici karanfil yağı ile cildin doğla koruma fonksiyonlarını desteklemek için mükemmeldir. 

 

RUCK - Peclavus - Basıc - Schrunden Stıck

Çatlak Tedavi Kalemi, kolay kullanılır yüksek etki saǧlar. Her iki özellik Hintyaǧı ve Jojoba yaǧı gibi deǧerli yaǧlar içeren bu kalem için geçerlidir. Shea yaǧı ve balmumundan dolayı nem saǧlar, Lavanta yaǧından dolayı da cildi rahatlatır. Kuru ve çatlamış cildi yeniler, özellikle çatlak, ragad ve benzeri cilt problemlerinde etkilidir